Boyama Robotları

Boyama Robotları

 

robot2

BOYAMA ROBOTLARI

Boyama robotları plastik, metal ve ahşap malzemelerin boyamasında personel ihtiyacını ortadan kaldırarak boyama kalitesini arttırmaktadır. Firmamız; tek, iki ve altı eksenli çalışan PLC kontrollü boya robotlarını boyanacak parça adedi, miktarı ve özelliğine göre proje bazlı olarak dizayn etmektedir.

·        Tek Eksenli Boyama Robotları

 

Otomatik tek eksenli boyama robotu, boya uygulamalarında, verimli kullanım için firmamızın imal ettiği ideal bir ekipmandır. Boya tabancaları otomatik olarak yukarı ve aşağı hareket eder. Çeşitli büyüklüklerde 12 adete kadar tabanca aynı anda bağlanabilir. Gövdede aşağı ve yukarı hareket eden özel tekerlekler sayesinde uzun ömürlü sessiz ve titreşimsiz çalışma sağlar. İsteğe bağlı olarak tam ve yarı otomatik olmak üzere 2 tip robot imal edilmektedir.

·        İki Eksenli Boyama Robotları

 

Otomatik iki eksenli boyama robotu, boya uygulamalarında, verimli kullanım için firmamızın imal ettiği ideal bir ekipmandır. Boya tabancaları otomatik olarak yukarı, aşağı ve yana hareket eder. Çeşitli büyüklüklerde 12 adete kadar tabanca aynı anda bağlanabilir. Gövdede aşağı ve yukarı hareket eden özel tekerlekler sayesinde uzun ömürlü sessiz ve titreşimsiz çalışma sağlar. İsteğe bağlı olarak tam ve yarı otomatik olmak üzere 2 tip robot imal edilmektedir.

·        Altı Eksenli Boyama Robotları

 

Otomatik altı eksenli boyama robotu, boya uygulamalarında, verimli kullanım için firmamızın imal ettiği ideal bir ekipmandır. Boya tabancaları otomatik olarak yukarı, aşağı; sağa, sola; öne, arkaya hareket eder. Çeşitli büyüklüklerde 12 adete kadar tabanca aynı anda bağlanabilir. Gövdede aşağı ve yukarı hareket eden özel tekerlekler sayesinde uzun ömürlü sessiz ve titreşimsiz çalışma sağlar. İsteğe bağlı olarak tam ve yarı otomatik olmak üzere 2 tip robot imal edilmektedir.
robot3

Translate »