Hakkımızda

Hakkımızda

 

Bu büyük dünyada sizlerle beraber olmanın  mutluluğu ile merhaba…

Bo-Tek Ltd. Şti. otomotiv ve imalat sektöründe, kombine tip ve endüstriyel tip boyahane tesisleri konusunda hizmet veren bir firmadir. Firmamız, ağırlıkta otomobil ve ticari araçlar  servis istasyonlarının ihtiyacı olan standart tip  boyama ve kurutma kabinlerinin, imalat satiş ve  satış sonrası hizmetlerini yapmaktadır.

Ayrıca, makine imalatçıları ve yan sanayilerinin  talebi olan yaş boya ve toz boya, endüstriyel  boyahane tesislerinin, projelendirilmesi,  imalatı ile satış ve satış sonrası hizmetleri de  verilmektedir.

Yaşi genç olan firmamızın sektördeki deneyimi  esasen 15 yildir. Tecrübesiyle eski, teknolojisiyle  yeni ve bilgi birikimiyle çözüm uzmanlığını  bünyesinde birleştiren firmamız, Türkiye’de  yoluna devam ederken artık Dünya’da da  var olmayı hedeflemektedir.

İmalatlarımız 5000 m2 kapali alana sahip  fabrikamızda, nokta vuruşlu CNC PUNCH ve  8er metrelik CNC APKANT ve  GIYOTIN’ler ile  özel kıvrım makineleri desteğinde,  son teknolojiler uygulanarak yapılmaktadır.

Bünyemizdeki zengin teknik ve uygulama  kadrolari ile yüksek oranlarda iş yapabilme  kapasitesine sahibiz.

Sonuç olarak, talep edeceğiniz boyahane  tesislerinizi, yeni bir anlayış ve süregelen bir  disiplin ile sizlere sunabilmenin mutluluğu  içersindeyiz.

Bayrak yarışında olduğu gibi bayrağı ileriye  götürme görevi bir sonraki yarışcıya verilir.  Zamana karşı yapılan bu yarışta görev
artık bizlere verildi. Siz değerli müşterilerimizin  desteği ile bu görevin sorumlulugunu bilerek  en iyisini yapmaya hazırız.

Saygılarımızla…

Translate »